Zúčastnili jsme se krajského finále!

Na podzim se naše škola přihlásila do celostátní florbalové soutěže ČEPS CUP 2017.

Jedná se o postupovou soutěž pro žáky 1. stupně ZŠ a letošního ročníku se zúčastnilo více než 1 100 škol. Náš florbalový tým se zúčastnil nejprve okresního kola, které se konalo v listopadu v Krnově. Ve vyřazovacích bojích jsme ve čtvrtfinále po výborném výkonu porazili ZŠ Jesenickou 2:1, v semifinále jsme vyřadili ZŠ Žižkova Krnov 2:0 a v napínavém a dlouho nerozhodném finále jsme na nájezdy porazili tým z Horního Benešova 2:1. Probojovali jsme se tak do krajského finále, které se konalo 19. prosince v Ostravě Dubině. Tam se tabulkovým systémem utkaly vítězné týmy okresních kol, celkem tedy 13 týmů.

V naší tabulce jsme skončili na čtvrtém místě, ze čtyř utkání jsme dokázali porazit jen ZŠ Krnov, Dvořákův okruh. Soutěž tedy pro náš tým skončila, ale i tak to byla cenná zkušenost a naši mladí hráči si za předvedené výkony zaslouží pochvalu!

Naši školu reprezentovali: Aleš Kropáček, Šimon Gebauer, Šimon Gade, Kuba Meca, Marťa Dembovský, Tom Hurajt, Gaston Havránek, Patrik Zouhar, David Buchtela, Erik Šuta a Mario Laci.