Barevný podzim v I.A a ve IV. odd. školní družinky

V průběhu měsíce září 2016, které patří k nejkrásnějším podzimním měsícům, díky nádherným barvám, kterými hýří, jsme si s dětmi povídali také o dracích.

Každé z dětí si jednoho takového dráčka vlastnoručně poskládalo. A to, že jsou naši prvňáčci opravdu šikovní, o tom vůbec není pochyb. V 1. A poletuje spousta barevných, pestrých dráčků, které děti zhotovily s paní učitelkou H. Crhovou a p. asistentkou M. Kučerovou.

Dohlížejí na děti, aby se jim ve škole nejen dařilo, ale také líbilo :-). Aby nezůstalo jen u vyrábění, využili jsme krásného podzimního počasí a odpoledne vyrazili s družinkou p. vych. I. Radílkové Kašpaříkové a draky na nedaleký kopec. Sluníčko, krásně hřálo, větřík příznivě pofukoval. Co víc jsme si mohli přát :-). Bylo to báječné odpoledne !
I. Radílková Kašpaříková, H. Crhová, M. Kučerová, S. Ambrožová a S. Holešová