Tak bude vypadat PRVNÍ DEN školy

 Důležité informace pro žáky a jejich rodiče.

1. září 2014 žáci zahájí ve svých třídách s třídními učiteli v 08:00 (včetně prvňáčků), poté se společně a organizovaně přesunou na slavnostní zahájení školního roku do auly (08:10).

Tam se dozvědí důležité organizační informace, vyslechnou pozdravy hostů, přivítají prvňáčky.

Po skončení (asi 08:30) se děti vrátí s učiteli do tříd a zahájí se také fotografování třídních kolektivů (fotografování skupin dětí – sourozenci, kamarádi apod. – bude až na úplný závěr).

Prvňáčci i s rodiči budou nejprve v aule, kde budou dekorováni a také se vyfotografují; společné setkání zakončí ve svých třídách, kde rodiče obdrží některé z pomůcek, které prvňáčci dostanou od školy.

Obědy se budou vydávat od 10:00 do 12:30 hodin.

Školní družina bude 1. září v omezeném provozu jen do 15:00 hodin. První školní den si vezměte psací potřeby, přezůvky. Některé další informace a upřesnění vám prostřednictvím ELKY sdělí třídní učitelé. Těším se na společné setkání.

Mgr. Leoš Sekanina, ředitel školy