Stříbrná Florbalová liga 1. stupně

V letošním školním roce 2014/2015 pořádala ZŠ Bruntál, Okružní 38 druhý ročník Florbalové ligy žáků prvního stupně.

V šesti turnajových kolech ligy se mezi sebou potkalo vždy sedm škol (Okružní, Petrin, Jesenická, Cihelní, Rýmařovská, Břidličná a Karlovice). Do poslední ho turnaje, který se uskutečnil 22.5.2015 v tělocvičně ZŠ Okružní, nebylo nic rozhodnuto, mezi týmy se bojovalo o celkové první a třetí místo.

Nakonec se vítězem Florbalové ligy žáků prvního stupně stal tým ZŠ Jesenická, který nasbíral 92 bodů.

Na druhém místě skončil tým ZŠ Okružní (88 bodů), třetí místo obsadila ZŠ Cihelní (63 bodů).

Nejlepší m brankářem byl vyhlášen Lukáš Snokrot (Jesenická), nejužitečnějšími hráči pak Oganes Krywda (Břidličná, 63 bodů), Jakub Vašíř (Cihelní, 61 bodů) a Viktor Zatloukal (Okružní, 55 bodů). Za sponzoring děkujeme Karla s.r.o., Pila Valšov, Střechy Trio a TS Bruntál.

Statistika hráčů po 6 kolech…
Tabulka týmů po 6 kolech…

DSC_8023
DSC_8031