Stravné musí být uhrazeno vždy předem

Stravné musí být uhrazeno vždy předem. A to k 20. dni předchozího měsíce.

  1. Pokud tento termín stihnete, budete mít automaticky na další měsíc objednány obědy, jen si zvolíte, které menu chcete (oběd č. 1 nebo oběd č. 2), příp. který den nebudete obědvat vůbec a odhlásíte se
  1. Kdo zaplatí až po 20. dni v měsíci, (a platba na účtu se nám objeví až po 23. dni měsíce) musí si obědy objednat na strava.cz osobně. Na každý den tedy zakliknout, že chci oběd č. 1. nebo oběd č. 2. Pokud takto neprovedete, nebudete mít obědy!
  1. Jídelní lístek na nový měsíc se na strava.czobjeví vždy až 24. den v měsíci (to nám přijdou na účet poslední platby zadané v různých bankách se splatností 20.). Tzn. pouze týden dopředu!
  1. Závěr: Plaťte nejpozději k 20. dni v měsíci  a bude vše v pořádku.