12.11.2006 13:58

Škola na Okružní má mistra České republiky

V sobotu 23. září se konalo v Brně mistrovství ČR ve sportovní střelbě. Velmi nás potěšilo, že v kategorii dorostenců zvítězil a mistrem republiky se stal Jindřich Dubový, žák 8.B bruntálské základní školy na Okružní ulici.
Podařilo se mu to v disciplíně Libovolná pistole 60 ran na 50 metrů. V této kategorii se nominovalo 21 dorostenců. Přes nepříjemný ranní chlad zalézající do polokryté sportovní střelnice se našemu žáku podařil úžasný úspěch. I na 2. místě skončil Jindrův klubový kolega Martin Pecháček. Děkujeme Ti, Jindro, za skvělou reprezentaci naší školy. Poděkování jistě patří také panu trenérovi Vladimíru Novotnému, který své svěřence obětavě trénoval téměř každý den, včetně prázdnin.

Fotogalerie:

Jindra Dubový - náš žák