19.12.2010 11:39

Liga florbalu Euroregionu Praděd – 6. kolo…

pc180032_380

Mladší žáci odehráli dne 18.12.2010 6. kolo florbalového turnaje v tělocvičně naší školy. V zahajovacím zápase nastoupily proti sobě týmy z Prudniku a Opole. Z tohoto souboje polských týmů vyšel vítězně tým z Prudniku, který si nakonec z Bruntálu odvezl pohár za pěkné třetí místo. Ve druhém zápase se utkala družstva naší školy a ZŠ Jesenické.

pc180037_380

Po špičkovém výkonu obou týmů, ve kterém nechybělo nasazení, bojovnost a krásné akce, se oba týmy rozloučily remízou 2 : 2. Bylo jasné, že jeden z těchto týmů se stane celkovým vítězem. Šlo tedy o to, přestřílet zbývající soupeře co možná největším rozdílem branek.

To se nakonec zdařilo ZŠ Jesenické s rozdílem pouhých tří gólů. Náš tým ve složení Vlasťa Skopalík, Ondra Hrabina, Lukáš Hynek, Matěj Zapp, Honza Mádr, Peťa Skopalík a Jindra Bílka si připisuje 9 bodů za druhé místo, klukům gratulujeme a děkujeme za vynikající výkony.

pc180045_380

Starší žáci odehráli své zápasy v bruntálské sportovní hale na Zeyerově ulici. Od samého začátku se vedly urputné souboje se spoustou krásných akcí, gólů i brankářských zákroků. Reprezentanti naší školy v konečném pořadí obsadili krásné třetí místo a hráli ve složení:

6kolko_380

klikni pro zvětšení...

Martin Schneider, Jakub Lakatoš, Jakub Světlík, Matěj Jurovic, Michal Jašek, Daniel Humpula, Martin Rončák a také naši bývalí žáci Pepa Drhlík, Tomáš Žatka a Michal Klepáček. Na druhém místě skončil celek Andělské Hory a první místo obsadili po vynikajícím výkonu hráči polského Opole. Všem děkujeme za účast a už se těšíme na další sportovní zážitky!

Vedoucí družstev mladších a starších žáků Petr Zatloukal a Jiří Zaoral

Výsledkovou listinu najdete v přiloženém souboru...

Fotogalerie:

Přiložené soubory ke stažení:

vysledky6kolo (soubor ve formátu pdf)

 
eu
eu
powered by

Radek Vala - Tvorba WWW stránek

 2006-2021