Jak jsme se hodili do gala

Nezasvěcený návštěvník naší školy by si možná mohl myslet, že se ve čtvrtek 31. ledna 2019 nějakým nedopatřením ocitl mezi „kravaťáky“. Všichni žáci a učitelé však moc dobře věděli, že právě tento den byl určen k tomu, abychom se všichni hodili do gala. Iniciátorem celé akce byla naše skvělá žákovská rada.

Při příležitosti rozdávání pololetního vysvědčení se školní chodby jenom hemžily nastrojenými elegány, slečny se proměnily v opravdové dámy a škole vládla dvornost a atmosféra těch nejluxusnějších gala večírků. Úkolu hodit se do gala se všichni beze zbytu zhostili s tou největší noblesou.

Kravaty a motýlci hráli prim elegantním outfitům pánů v sacích či smokingu. Nažehlené košile tančily valčík s trendy vestičkami a stylovými doplňky. Dámám nemohly chybět nadýchané tutu sukýnky, tylové halenky, šaty ve stylu nejmódnějších trendů ani korálky, čelenky či módní brože. Paní učitelky a jejich kolegové působili, jako by si do výuky na moment odskočili z prezidentské audience.

Děkujeme všem elegánům, švihákům a parádnicím za úžasnou atmosféru!