RBP STREET CUP 2018 – VÍTĚZSTVÍ V OBLASTNÍM KOLE

Naše škola se opět zapojila do florbalového turnaje RBP STREET CUP, což je postupová soutěž, která se odehrává mezi školami Moravskoslezského a Olomouckého kraje a okresu Vsetín.

Účastní se jí školní týmy složené z hráčů narozených po 1. září 2004, tzn. sedmáci a mladší. Do letošního ročníku se zapojilo 138 škol a vítězové oblastních kol postoupí do Velkého finále, které se odehraje 19. dubna 2018 v Ostravě Dubině.

Náš FlorbalTýmOkružní  (Zatloukal, Panyla, Beránek, Leja, Turták, Gebauer) se v pátek 16. března 2018 střetl v oblastním kole s týmem ZŠ Jesenické. Hrálo se na dva vítězné zápasy, jeden zápas trval dvakrát deset minut. První utkání jsme vyhráli velmi snadno 8:1, ve druhém jsme ale často chybovali a nechávali soupeře střílet a útočit. Ke konci jsme však zabrali a zvítězili těsně 9:8.