Poskytli první pomoc zraněné starší paní. Poděkovali jim záchranáři i vedení školy

Vážený pane řediteli,

rádi bychom touto cestou poděkovali žákům Vaší školy:

Zobalové Karolíně, Pánkovi Vojtovi a Šprtelovi Alexovi.
Dne 16.5.2018 v 9:30 poskytli první pomoc zraněné starší paní, kolem které bez povšimnutí prošlo několik lidí a projelo několik aut. Až tito tři žáci Vaší školy se o paní zajímali, následně zavolali záchrannou službu, počkali do příjezdu sanitky a nakonec nám ještě pomohli s transportem zraněné paní do vozu. Ještě jednou děkujeme, že jim nebylo lhostejné, co se paní stalo a že se zachovali lépe než dospělí.
za posádku Rychlé zdravotnické pomoci stanoviště Bruntál
Michaela Pastyříková a Petr Školoud
K poděkování od záchranářů se připojilo rovněž vedení školy.
Všem třem byla udělena POCHVALA ŘEDITELE. Žáci byli obdarováni věcnými cenami. GRATULUJEME!