Okresní kolo dopravní soutěže máme za sebou

Ve středu 11.5.2016 jsme se vydali do Krnova, abychom si vyzkoušeli, jak se jezdí na opravdickém dopravním hřišti, které nám bohužel v Bruntále chybí. 🙂

Konkurenci krnovských škol jsme dopadli na výborném 3. místě. Dopravní soutěž a příprava na ni je velmi náročná, proto se do ní moc děti nehrnou. Chválím ty, kteří vytrvali a na soutěž se svědomitě připravovali.

Školu reprezentovali Karolínka Kürfürstová z V.A, Anežka Vrbová a Martin Šamánek ze IV.B, Honza Kocourek z IV.A. Velkou pochvalu si ještě zaslouží Anežka Vrbová, která se umístila v okrskovém kole v soutěži jednotlivců na 1. místě.

Všem soutěžícím gratulujeme a přejeme, aby všechny nabyté zkušenosti v této soutěži zúročili. Děkuji také rodičům za spolupráci a pomoc při přípravě.

Mgr. Irina Kerhartová