Oblíbený a světově známý Matýsek navštívil naši školu

Měli jsme tu čest setkat se nejen s ním, ale samozřejmě i se Zdeňkem Polachem.

Zdeněk Polach je nejen moderátor a kouzelník, ale především jediný břichomluvec v ČR. Celý svůj život zasvětil zábavě publika. Několikrát obeplul celý svět na výletních lodích, kde bavil hosty svou břichomluveckou show. Může se také pochlubit, že již v roce 1993 byl prvním českým umělcem angažovaným v legendárním pařížském Moulin Rouge.

Je to mimochodem také finalista Československo má talent 2018 a držitel  i “zlatého buzzera”. Po 18 letech vystupování na zaoceánských výletních lodích se vrací do České republiky, aby dále bavil české diváky všech generací. Domluví se celkem osmi  jazyky.

Vystupuje s několika postavami, z nichž největší celebritou je Matýsek. 🙂

O oblíbenosti jeho vystoupení svědčí více jak 6 milionů zhlédnutí na youtube a vyprodaná představení napříč celou republikou.

Při pobytu v USA nakoupil profesionální loutky. V ČR je první a zatím jediný, kdo podobnou show nabízí.

Show existuje ve verzi jak pro dospělé, tak i dětské diváky.

I.Radílková Kašpaříková

 

3. května 2019