Mysli na své zdraví i o prázdninách!

Mladí zdravotníci naší ZŠ si své znalosti ze zdravovědy prověřili i letos a v oblastním kole získali dvě třetí místa.

Dokáží si poradit s lehkými a dokonce i těžkými zraněními. Už od první třídy učíme žáky, aby si své zdraví chránili a dokázali ošetřit nejen sebe, ale i své blízké nebo aby pomohli i úplně cizím lidem, když pomoc nutně potřebují.

Pochvalu za dobrou práci ve zdravotním kroužku si zaslouží: Tomáš Žanda, Vojtěch Povýšil, Šimon Kameník, Eliška a Tereza Zátopkovy, Daniela Kokyová, Jana Hradilová, Martin Valentr, Jiří Nábělek a Klaudie Kubová.

Přestože jsou prázdniny téměř v polovině, chci žákům připomenout, aby si své zdraví chránili a aby předcházeli úrazům, neboť nebezpečných situací kolem nás je pořád hodně. Budu moc ráda, když se usměvaví a zdraví sejdeme opět v naší škole.

Zdeňka Lukeštíková