Bravurně uspěli v matematické soutěži

MATEMATICKÝ KLOKAN byl letos velmi úspěšný.

Děti mají soutěž tohoto typu ve velké oblibě. Do kvalitních výsledků se určitě promítla metoda, kdy děti samy objevují (pod vedením našich pedagogů) všechna možná matematická řešení.

Letos v ní dosáhly mimořádně pěkných výsledků, když Dominik Šiller a Radovan Zerzavý (kategorie CVRČEK) ze 3. ročníků skončili na děleném prvním místě v Moravskoslezském kraji z celkového počtu řešitelů 11 857. VELIKÁNSKÁ GRATULACE!!!

V rámci školy považujeme za velký úspěch i umístění dalších našich žáků.

Ze 4. ročníků (kategorie KLOKÁNEK) zaslouží ocenění Šimon Petr Gade, Nikol Ozsvaldová a Adam Svánovský

I starší žáci dosáhli velmi pěkných výsledků. O úspěch se zasloužili Anna Švanigová a Vendula Kujová ze 7. ročníků (kategorie BENJAMIN). V poslední kategorii (KADET) získali vysoké bodové hodnocení Nicol Jakubicová, Matěj Župka a Adam Podivínský – všichni z 9. ročníku.