JIŽ UKONČENO! KUCHAŘSKÁ SOUTĚŽ o vstupenky do bazénu JE OPĚT TADY!

SOUTĚŽ UKONČENA! 

Pro velký úspěch opět vyhlašujeme soutěž s atraktivní odměnou! Hrajeme o vstupenky do krytého bazénu v Bruntále (Wellness centra) a pro jejich získání stačí pořídit pár foteček během přípravy něčeho dobrého na zub.

Je to naprosto jednoduché a zúčastnit se může opravdu každý. Staňte se na chvilku pánem kuchyně a připravte nějakou dobrotu. Poproste někoho, aby vás během vaření vyfotil a fotku pak pošlete na e-mailovou adresu david.pizur@zsbrok.cz

Nemusí jít o nic extra náročného. Postačí nadšení pro vaření a vášeň pro hru. Nezáleží na tom, zda budete péct, vařit, smažit či grilovat. Není důležité, zda připravíte předkrm, hlavní jídlo či dezert. Prostě se jenom pusťte do kuchtění a parádně si to užijte!

Těšíme se na všechny fotky malých i velkých šéfkuchařů, cukrářek a degustátorů!