Je nám spolu hezky

Poslední den před říjnovým státním svátkem 2015 a podzimními prázdninami jsme si všichni společně ve IV. oddělení školní družinky dokonale užili.

Hned po skončení vyučování jsme se naobědvali a vyrazili vstříc dobrodružství. Vyřádíli jsme se na nedalekém poli, kde jsme plnili spoustu zajímavých úkolů. Poté jsme se přesunuli až k lesu, protože tam nás čekala nejen překážková dráha, ale také přetahování lana a další ze série hledání pokladů. Tentokrát byl ukryt v tajemné, kouzelné truhličce a nebylo příliš snadné ho najít. Když byl poklad nalezen a jeho obsah spravedlivě rozdán, naše putování ještě zdaleka neskončilo. Pokračovali jsme dál a hlouběji do lesa. Naše dovádění nebralo konce. 🙂

Hladoví a znavení jsme se vrátili zpět do družinky. Tam jsme malinko vydechli, dali si svačinku a připravili si lampióny. Protože už se báječně setmělo, byl čas na pravý, nefalšovaný a malinko strašidelný lampiónový průvod. Byl pozdní večer a naše žaludky a prokřehlá tělíčka se začala znovu ozývat. Nastala doba očekávání. Překvapením bylo, když dorazil vůz s téměř dvaceti pizzami! To bylo jásotu! J

Po vydatné večeři jsme si trošku odpočinuli, abychom nabrali sílu na disco show v županech. A poté už jen pohádka a huráááá do svých spacáků!

Ráno jsme si společně připravili sladkou snídani od našich maminek a babiček. Uklidili jsme si spací prostor a ještě naposledy se pustili do práce. Vyráběli jsme dřevěné panenky a panáčky, dřevěné domečky i chaloupky, ptačí budky….

No a potom už nás čekalo jen rozloučení a také slib, že si podobnou akci ještě určitě zopakujeme 🙂

Bc. Iveta Kašpaříková

Můžete se také podívat na VIDEO