Vánoční školní jarmark 2019

Jedny z nejkrásnějších svátků v roce klepou svým mrazivým prstem na dveře a každý z nás už odpočítává hodiny do posledního školního dne v roce, do čtvrté adventní neděle a především samozřejmě do Vánoc. Dny čekání do odkrytí políčka s číslem „24“ v adventním kalendáři jsme si ve čtvrtek 12. prosince 2019 zpříjemnili školním vánočním jarmarkem.

Nejenom, že nabídka výrobků na jarmarku byla víc než pestrá, ale navíc jsme si s nádhernou atmosférou, která na vánočním jarmarku vládla, o to víc uvědomili, jak moc se na Vánoce těšíme.

Příchozí si u nás mohli prohlédnout a zakoupit vánoční dekorace, svícny, roztomilé figurky s vánočními čepičkami, barevné ozdůbky, svíčky z medových pláství i stylová přáníčka. Vzduchem se linula vůně hřebíčku, sušených pomerančů a vánočního punče. Stoly zdobily dobroty z listového těsta, jablečný závin lákal k zakrojení a při pohledu na domácí muffiny se všem sbíhaly sliny. Ke sladkým marshmallows si návštěvníci mohli dát horké kakao se šlehačkou a gurmánské hody pak završit domácím medovníkem. Voňavým bramborákům a lahodným chlebíčkům také odolal jen málokdo… A chybět samozřejmě nesměla cukrová vata ani krásně nazdobené perníčky. Kouzlo čerstvého jmelí se střídalo s harmonií vůní anýzu a skořice.

Obrovský dík patří všem žákům, jejich maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům, kteří se jakkoli podíleli na téhle vánoční pohádce. Váš čas strávený výrobou velkých či malých dárečků, hodiny i minuty vašeho pečení všech těch dobrot a chvíle, kdy jste se snažili cokoli hezkého vytvořit, zanechaly na našem jarmarku obrovský kus krásné atmosféry. Ať si vánoční svátky užijete stejně tak jako tento den! Za fotografie děkujeme panu Bezručovi.

1423 návštěv celkem 1 návštěv dnes