IV. zimní olympiáda v lyžování a snowboardingu

Dne 14. 3. 2019 jsme uzavřeli zimní sezónu účastí na lyžařských a snowboardových závodech, které se již tradičně konaly ve SKI areálu Annaberg v Andělské Hoře. V náročných podmínkách se žáci utkali v obřím slalomu buď na lyžích, nebo snowboardu.

Naši školu reprezentovali žáci a žákyně prvního i druhého stupně. K vidění byly výborné výkony a někteří dokonce obsadili skvělá pódiová umístění. V kategorii žáků 6. – 7. tříd (snowboard) obsadil Jakub Grézl 3. místo. V kategorii 8. – 9. tříd (snowboard), která byla pro nás nejúspěšnější, obsadila Zuzana Dvorská 1. místo mezi dívkami a Josef Kovařík společně s Františkem Svatoněm opanovali svou kategorii a umístili se na 1. a 2. místě. Všem dalším účastníkům děkujeme za účast a budeme se těšit na příští ročník zimní olympiády 🙂

Vedoucí Jiří Zaoral a Jana Králová