Vítá vás třída IX.A paní učitelky Šárky Kociánové

DSC_4623

DSC_0248_01

DSC_6711-1

dsc_6570-31DSC_6299

4A2

15

Prázdniny 2020 začínají!


Prázdniny 2020 začínají!

Vysvědčení je za námi – hurááá na prázdniny!

(Fotografie se zvětší po kliknutí…)

Přečíst si celý článek

Žákům se dramatizace Červené karkulky opravdu povedla


Žákům se dramatizace Červené karkulky opravdu povedla

Žáci IX.AB v rámci „dramatické výchovy“ pod vedení pana ředitele Sekaniny poctivě připravovali představení o této známé pohádkové postavě. Bylo o to poutavější, že se odehrávalo na pozadí melodických písniček pánů Uhlíře a Svěráka.

Přečíst si celý článek

Byli jsme v pekle, objektivně nejhorším místě na zeměkouli


Byli jsme v pekle, objektivně nejhorším místě na zeměkouli

Sice v adventním čase 2019, zato však na velmi užitečném místě! Místě strašných nacistických zločinů. To byla Osvětim, Březinka. Nacistický vyhlazovací tábor navštívili naši žáci devátých tříd. Veřte, že jejich tváře a výraz v očích byly nefalšovaně zděšené. Lidé nesmí zapomínat. Popírání existence těchto otřesných míst, kde umřelo a trpělo více než milión lidí, je samo zločinem.

Přečíst si celý článek

Vánoční Vídeň 2019


Vánoční Vídeň 2019

Ve středu 11.12.2019 škola uspořádala pro žáky 8. a 9.ročníků exkurzi do adventní Vídně.

Přečíst si celý článek

Vánoční školní jarmark 2019


Vánoční školní jarmark 2019

Jedny z nejkrásnějších svátků v roce klepou svým mrazivým prstem na dveře a každý z nás už odpočítává hodiny do posledního školního dne v roce, do čtvrté adventní neděle a především samozřejmě do Vánoc. Dny čekání do odkrytí políčka s číslem „24“ v adventním kalendáři jsme si ve čtvrtek 12. prosince 2019 zpříjemnili školním vánočním jarmarkem.

Přečíst si celý článek