Informace

Vážení rodiče, zaměstnanci školy, žáci,
z důvodu zemních prací a pohybu těžké techniky v okolí školy bude na žádost zřizovatele (Město Bruntál) omezen od pondělí 7. května 2018 do odvolání přístup ke škole.


K hlavnímu vchodu bude přístup pouze z ulice Květné (směrem od Komerční banky, nad školním hřištěm). Z centra města se nedostanete ke škole po schodech, ale budete muset až ke Komerční bance. Ze strany od divadla a ze sídliště bude komunikace zcela uzavřena. Do školy se dostanete tak, že projdete mezi paneláky tzv. vnitroblokem a obejdete celý areál školy okolo hřiště. Nebo použijete zadní vchod u tělocvičny. Tento vchod bude pro vstup otevřen pouze ráno od 07:40 do 08:00. Pro vstup do ranní i odpolední družiny je nutno využívat hlavní vchod (+ zvonky) s přístupem od KB.
Žáci, kteří nechodí do družinky, budou pro odchod ze školy používat zadní vchod.
Je nutno dbát zvýšené opatrnosti, nevstupovat na staveniště, používat přechody a chodit pouze po chodnících.
Věřím, že to všechno zvládneme. Musíme. Za to budeme mít po dokončení snazší příjezd ke škole, v místě „pod schody“ krátkodobá stání „Kiss and ride“ („Pac a pusu“) pro vystupování dětí, které zvláště maminky přivážejí ráno do školy. Pamatováno bude i na parkové úpravy. Tak se máme na co těšit.
Hlavně opatrně!