Vítá vás třída VIII.B paní učitelky KLAPETKOVÉ

DSC_4653

DSC_0283_01

DSC_6738

dsc_6589-27DSC_63693B12

Ohlédnutí za rozloučením s deváťáky


Ohlédnutí za rozloučením s deváťáky

V červnu 2021 jsme se loučili se třídami IX.AB…

(Fotografie se zvětší po kliknutí…)

Přečíst si celý článek

Prázdniny 2020 začínají!


Prázdniny 2020 začínají!

Vysvědčení je za námi – hurááá na prázdniny!

(Fotografie se zvětší po kliknutí…)

Přečíst si celý článek

Vánoční školní jarmark 2019


Vánoční školní jarmark 2019

Jedny z nejkrásnějších svátků v roce klepou svým mrazivým prstem na dveře a každý z nás už odpočítává hodiny do posledního školního dne v roce, do čtvrté adventní neděle a především samozřejmě do Vánoc. Dny čekání do odkrytí políčka s číslem „24“ v adventním kalendáři jsme si ve čtvrtek 12. prosince 2019 zpříjemnili školním vánočním jarmarkem.

Přečíst si celý článek

Jak nám to slušelo v RETRO dni 2019? Máme pro vás 70 fotek!


Jak nám to slušelo v RETRO dni 2019? Máme pro vás 70 fotek!

V pátek 22. listopadu 2019 jsme si připomněli, jaké to bývalo, když naši rodiče byli ještě dětmi, když virtuální svět byl pro většinu smrtelníků něco jako hudba daleké budoucnosti, a když diskotékám vládly hity Dalibora Jandy a Michala Davida. Retro den v naší škole někomu melancholicky připomněl jeho dětská léta a mnoha jiným zase nastínil dobu, kterou nikdy nepoznali. V každém případě jsme se v tenhle den všichni nesli na úžasné vlně nesmrtelného retra.

Přečíst si celý článek

Jak jsme se hodili do gala


Jak jsme se hodili do gala

Nezasvěcený návštěvník naší školy by si možná mohl myslet, že se ve čtvrtek 31. ledna 2019 nějakým nedopatřením ocitl mezi „kravaťáky“. Všichni žáci a učitelé však moc dobře věděli, že právě tento den byl určen k tomu, abychom se všichni hodili do gala. Iniciátorem celé akce byla naše skvělá žákovská rada.

Přečíst si celý článek