Vítá vás třída VII.A paní učitelky SMETANOVÉ

DSC_4702

DSC_0360

DSC_6807

dsc_6669-34I_A_Sylvie_Dluhošová_podklad

Olympijský víceboj


Olympijský víceboj

Ve čtvrtek 9.6.2022 se žáci naši školy zúčastnili výherní akce pod záštitou ČOV „Olympijským víceboj“. Ambasadory této akce byla olympijská medailistka v trojskoku Šárka Kašpárková a mistryně Evropy v plážovém volejbale Eva Celbová.

Přečíst si celý článek

Učíme se spolu


Učíme se spolu

18. června 2021 přišlo mezi prvňáčky pět nových paní učitelek z VI.ABC třídy. 🙂

Přečíst si celý článek

Den bláznivých účesů a pocta dvojčatům


Den bláznivých účesů a pocta dvojčatům

Chtěli jsme myslet alespoň na chvíli taky na něco jiného než na těžkosti, které má celá společnost s koronavirem. My jsme tuhle příležitost pojmenovali jako Den bláznivých účesů a uskutečnili ji 9. října 2020.  Zároveň jsme tuto akci spojili s poctou všem dvojčatům.

Přečíst si celý článek

Adaptační pobyt VI.A


Adaptační pobyt VI.APřečíst si celý článek

Prázdniny 2020 začínají!


Prázdniny 2020 začínají!

Vysvědčení je za námi – hurááá na prázdniny!

(Fotografie se zvětší po kliknutí…)

Přečíst si celý článek