Filípek má nový vozík i díky vám. DĚKUJEME!!!

Proč vlastně byla tato pomoc nutná?
Dozvíte se v tomto článku…

Dopis od maminky:

Poděkovat bych chtěla vedení školy za organizaci, všem zaměstnancům školy za práci navíc, všem žákům a jejich rodičům za podporu a rodině Bezručových, velice si pomoci všech vážíme a děkujeme. 
Dvořáková Andrea, matka Filipa Dvořáka
BR_2506_Filipek
br2DSC_0021

Filípek z Bruntálu je rád: děti mu vybraly na vozík / Jako samoživitelka nemohla maminka zdravotně postiženého Filípka našetřit peníze na koupi nového, nezbytně potřebného vozíčku. Pomohli dobří lidé. (kaj) BR_2506_Filipek.jpg FILÍPEK JEZDÍ na novém vozíku, bez něhož by měl život ještě těžší, než mu osud nadělil. Vozíček si mohl dovolit jen díky podpoře dobrých lidí. Foto: Deník/Karel Janeček

DSC_0025

DSC_0027
DSC_0031
DSC_0032
DSC_0033

Filípek z Bruntálu je rád: děti mu vybraly na vozík / Jako samoživitelka nemohla maminka zdravotně postiženého Filípka našetřit peníze na koupi nového, nezbytně potřebného vozíčku. Pomohli dobří lidé. (kaj) BR_2506_Filipek.jpg FILÍPEK JEZDÍ na novém vozíku, bez něhož by měl život ještě těžší, než mu osud nadělil. Vozíček si mohl dovolit jen díky podpoře dobrých lidí. Foto: Deník/Karel Janeček

Filípek z Bruntálu je rád: děti mu vybraly na vozík / Jako samoživitelka nemohla maminka zdravotně postiženého Filípka našetřit peníze na koupi nového, nezbytně potřebného vozíčku. Pomohli dobří lidé. (kaj) BR_2506_Filipek.jpg FILÍPEK JEZDÍ na novém vozíku, bez něhož by měl život ještě těžší, než mu osud nadělil. Vozíček si mohl dovolit jen díky podpoře dobrých lidí. Foto: Deník/Karel Janeček

IMG_6663

Filípek z Bruntálu je rád: děti mu vybraly na vozík / Jako samoživitelka nemohla maminka zdravotně postiženého Filípka našetřit peníze na koupi nového, nezbytně potřebného vozíčku. Pomohli dobří lidé. (kaj) BR_2506_Filipek.jpg FILÍPEK JEZDÍ na novém vozíku, bez něhož by měl život ještě těžší, než mu osud nadělil. Vozíček si mohl dovolit jen díky podpoře dobrých lidí. Foto: Deník/Karel Janeček