Famózní RODEO BAREV

Výbuch barev zasáhl celou školu

V naší škole to 8. června 2018 hrálo všemi barvami. Není se čemu divit, vždyť nám začalo astronomické léto, a to je vždycky pestré. Organizátorky celé akce, Vivinka s Nikolkou, vyvolaly doslova barevné šílenství. Rodeo barev se neslo celou školou od těch nejmenších až po samotného pana ředitele!
Žluté bermudy, modré vlasy, růžové pramínky holčičích hřív a strakatá trička … tak to u nás v pátek vypadalo. Chybět nesměly květinové čelenky, vzorovaná trička, havajské náhrdelníky ani obličejové barvy. Některé děti neváhaly svůj barevný outfit sladit do sebemenšího detailu, třeba i v podobě lízátka coby doplňku!
Tahle válka barev zkrátka neměla chybu! Velký dík za tenhle „duhový“ nápad patří oběma organizátorkám. Obdiv si určitě zaslouží všichni učitelé, kteří neváhali hodit se do barev. Zapomenout nesmíme ani na rodiče, kteří svým ratolestem nadšeně pomáhali. A hlavně děkujeme vám žákům: duhovým princeznám, havajským královnám, frajerům s barevnou hřívou a každému, kdo se v tenhle den s námi vezl na barevné vlně.
DÁVÁŠ PŘEDNOST POHYBLIVÝM OBRÁZKŮM NALOŽENÝM V PRIMA HUDBĚ? MRKNI NA VIDEO!
JSI ZVĚDAVÝ NA OBRÁZKY Z AKCE? VÍTEJ V BOHATÉ GALERII!