Ať žije Československo! Ať žije republika!

Čtvrtek 25. říjen 2018 se nesl na prvním stupni a ve dvou třídách druhého stupně (v VIII. B p. uč. H. Strohnerové a IX. A p. uč. Fr. Mrtvého) v duchu oslav 100. výročí vzniku samostatného Československa.

Připomněli jsme si významné události, které předcházely vzniku našeho samostatného státu. Děti poznaly hlavní milníky našich dějin, aby lépe porozuměly významu vlastenectví, představili jsme si české státní symboly i příležitosti, kde se s nimi setkáváme a mnoho dalšího (jídelníček, móda, oblíbené recepty a tance)…

Velké poděkování patří všem, kteří „přiložili ruku k dílu“ a dětem za skvělý přístup.

Posuďte sami ve fotogalerii 🙂 …

Poznámka: V druhé části fotogalerie najdete obrázky z pátku 26. října 2018 – tedy z BAREVNÉHO DNE V NÁRODNÍCH BARVÁCH.