Adventní florbalový turnaj III

Dne 17. prosince 2015 se uskutečnil 3. ročník Adventního florbalového turnaje, který byl zároveň i 3. kolem Okresní florbalové ligy žáků 2015/2016.

Díky finanční podpoře města Bruntálu, byly pro vítěze, ale i poražené připraveny zajímavé ceny.

logo bruntálTurnaje se zúčastnilo celkem 8 škol z okresu Bruntál – ZŠ Okružní, ZŠ Jesenická, ZŠ Břidličná, ZŠ Andělská Hora, ZŠ Město Albrechtice, ZŠ Karlovice, ZŠ Rýmařov a ZŠ Vrbno pod Pradědem.

Družstva byla rozlosována do dvou skupin, ve kterých se odehrály zápasy každý s každým. Družstva na 1. a 2. místě ve skupinách odehrála semifinále. Družstva na 3. a 4. místě ve skupině odehrála zápasy o 5. – 8. místo.

Do finálového zápasu se probojovalo družstva domácí ZŠ Okružní a ZŠ Rýmařov. Po vyrovnaném zápase nakonec slavili vítězství žáci ZŠ Rýmařov rozdílem jediné branky 5:4. Druhé místo připadlo na domácí družstvo, které také předvedlo výbornou hru a upevnilo si pozici v čele celkového pořadí ligy.

Souboj o 3. místo vyhrála ZŠ Jesenická 1:0 nad ZŠ Vrbno pod Pradědem. 5. místo obsadila ZŠ Břidličná, 6. místo ZŠ Karlovice, 7. místo ZŠ Město Albrechtice a 8. místo ZŠ Andělská Hora.

Naši školu reprezentovali:

– René Szczurek, Matěj Župka (VII. A)

– Jan Duhajský, Laura Zušťáková, Matěj Žatka (VII. B)

– Martin Groda, Terka Mádrová (VIII. A)

– Ondra Černík (VIII. B)

– Jirka Strapek (IX. A)

– Dalimil Chylík (IX. B)

Podrobnější informace o turnajích, výsledcích i kanadském bodování, najdete na webu: www.oflz.estranky.cz

Všem děkujeme za účast a na shledanou u dalšího ročníku Adventního florbalového turnaje

Jiří Zaoral