2. místo ve vybíjené

V pátek 8. října 2021 se naše škola zúčastnila turnaje ve vybíjené pro žáky pátých a šestých tříd. Turnaj se konal za pěkného počasí na náměstí a zúčastnilo se ho všech pět bruntálských základních škol. Náš tým, který reprezentovali Josef Pavlík (V.B), Pavel Staníček (V.B), Lucka Wojcziechowská (V.B), Adam Šprtel (V.B), David Kolečkář (V.B), Robik Ozorovský (V.B), Honza Adamec (V.A), Adam Poláček (V.A), Vlasťa Tomaščák (VI.B), Karel Skácel (VI.B), se dostal po výborných výsledcích až do finálového zápasu, kde nás bohužel porazila ZŠ Jesenická. Druhé místo je ale v nabité konkurenci krásné a našemu týmu gratulujeme. Také děkujeme ZŠ Petrin za bezchybnou organizaci celého turnaje a za krásné ceny. zdroj – Foto: město Bruntál..