INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ

AKTUÁLNĚ:

Střední škola automobilní, Krnov

Dobrý den,

dovolujeme si pozvat vaše žáky a jejich rodiče na den otevřených dveří, který se uskuteční

ve středu 13. 11. 2019

v prostorách naší školy od 8:00 do 18:00.

V rámci dne otevřených dveří budou pro vás připraveny k prohlídce veškeré prostory naší školy, odborné dílenské učebny, domov mládeže, jídelna, sportovní zařízení včetně doprovodného programu pro žáky.

Pro rodiče máme bezplatnou nabídku služeb v našich dílnách se zaměřením na servis a diagnostiku automobilů.

Všichni jste srdečně zváni. V případě, že vám tento termín nevyhovuje, je možno domluvit individuálně jiný termín jak pro samotné žáky, tak pro třídní kolektivy.

Těšíme se na vaší návštěvu.

BESEDA S VOJÁKY

POZVÁNKA DOD JKO

STŘEDNÍ ŠKOLA HOTELNICTVÍ – DOD
STŘEDNÍ ŠKOLA ZEMĚDĚLSKÁ – DOD

(BROŽURA O ŠKOLE)

STŘEDNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA OSTRAVA
SPŠ Krnov (oznámení o sloučení škol)
SPŠ Krnov (restaurátorské dílny – Milotice n. Op.)
Den otevřených dveří Církevní konzervatoře Německého řádu v Opavě
Den vědy GYMBRU