Ve florbalové lize jsme skončili druzí!

V letošním školním roce (2017/2018) zorganizovala ZŠ Okružní již 5. ročník Florbalové ligy žáků 1. stupně ZŠ.

Od února do června 2018 proběhlo celkem pět turnajových kol, ve kterých se vždy proti sobě utkaly týmy zúčastněných škol (Okružní, Petrin, Jesenická, Cihelní, Břidličná, Malá Morávka) a sbíraly body do průběžné tabulky. Letošní ročník nabídl poměrně vyrovnané zápasy a až v posledním turnaji se rozhodovalo o prvních třech místech „na bedně“ mezi Okružní, Břidličnou, Cihelní a Jesenickou. Celkovým vítězem Florbalové ligy žáků 1. stupně se nakonec stala ZŠ Břidličná s 55 body. Náš FlorbalTýmOkružní (Gebauer, Kropáček, Havránek, Jančík, Zouhar, Meca, Buchtela, Ozorovský, Šprtel, Kolečkář, Bouchal, Dembovský, Šuta, Hurajt, Kameník, Štěpanovský, Gade) se nakonec může s 50 body radovat z druhého místa! Třetí skončila ZŠ Cihelní (48 bodů). Nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen Lukáš Lerbletier (Cihelní), který nasbíral 60 bodů.

Průběžná tabulka po 5. kole