Vánoční kolo okresní florbalové ligy žáků 2. stupně ZŠ

V úterý, 17.12.2019, se ve velké tělocvičně naší školy uskutečnilo tradiční vánoční kolo okresní florbalové ligy žáků druhého stupně. Tentokrát se jednalo o druhý turnaj ročníku 2019/2020 a turnaj to byl opravdu vydařený. K vidění byly výborné akce, zápal hráčů, samozřejmě spousta gólů, ale také výborných obranných a brankářských zákroků.

Tradičními účastníky jsou školy z okresu Bruntál. Celkovým vítězem dnešního turnaje se stalo družstvo Gymnázia Rýmařov, které potvrdilo jasnou dominanci v letošním ročníku ligy. Ve finále žáci Gymnázia porazili ZŠ Bruntál, Jesenickou. Třetí místo obsadili domácí tým ZŠ Bruntál, Okružní A, který porazil ZŠ Rýmařov. Dalšími účastníky v pořadí od 5. do 8. místa byli: ZŠ Karlovice, ZŠ Vrbno pod Pradědem, ZŠ Břidličná a ZŠ Bruntál, Okružní B. Druhý domácí tým nastoupil jako zástupce za ZŠ Andělskou Horu, která se bohužel turnaje nemohla zúčastnit.

Podrobné informace o celém ročníku ligy a také těch minulých, můžete získat na webových stránkách:

www.oflz.estranky.cz

Jiří Zaoral