Už jsou tady! Nové knihy

V uplynulých dnech se zaplnily police naší nové žákovské knihovny.

Výstřižek
Vše voní novotou. Na pořízení nábytku nám přispěla firma Jantar Bruntál. Knihovna je navíc vybavena i audiovizuální technikou, počítači s internetem pro práci žáků, baličkou knih, variabilními židličkami.

Díky úspěšně přijatému projektu z Výzvy č. 56 MŠMT (Ministerstva školství) jsme mohli ve výběrovém řízení nakoupit více než 450 kusů knih v celkové ceně přes 100.000,- Kč!

Jsou zde zastoupeny knihy pro malé i velké čtenáře, od příběhů, komiksů až po fantasy literaturu nebo detektivky. Knihy budou sloužit samozřejmě na půjčování, ale také do hodin čtení – literatury – „čtenářských dílen“, kdy děti prožijí celou vyučovací hodinu v knihovně a pracují s vybranou knihou.

A na závěr ještě jedna dobrá zpráva: jelikož jsme ve výběrovém řízení byli úspěšní, budeme moci za ušetřené peníze koupit do Vánoc snad ještě další hromadu knih! To bude počteníčko! Už se těším.

DSC_0003
DSC_0004
DSC_0006
DSC_0008
DSC_0009
DSC_0012
DSC_0013
DSC_0015