Švihadlová soutěž 2017

1

Jak se už stalo tradicí, děti ze školní družiny si změřily své síly ve skákání přes  švihadla. Za velkého povzbuzování proběhla soutěž pod názvem „Skáču, skáčeš, skáčeme 2017“.  Jak to dopadlo?

Toto jsou vítězové dle jednotlivých ročníků:

1. třídy:  1. místo: Veronika Hublíková, 2. místo: Klaudie Marie Lazarová, 3. místo: Nikola Tran
  2. třídy:  1. místo: Veronika Holá, 2. místo: Kristýna Zgarbová, 3. místo: Ellen Kukučková
  3. třídy:  1. místo: Alexandra Gomolová, 2. místo: Adéla Mrvcová, 3. místo: Nela Martínková
  4. třídy:  1. místo: Šimon Petr Gade, 2. místo: Alexandr Malec, 3. místo: Amélie Švarcová
  5. třídy:  1. místo Adéla Kolečkářová, 2. místo: Jakub Bouchal, 3. místo: Ondřej Matějka

Absolutním vítězem se stala  Alexandra Gomolová ze III.A, která za minutu naskákala 179 skoků.

Celkově všichni účastníci naskákali 3072 skoků, průměr na soutěžícího je 102 skoků.

Vítězům gratulujeme a ostatním dětem, které se zúčastnily, děkujeme a těšíme se na další ročník.

Radka Zlámalová, Zdeňka Lukeštíková