11.1.2009 09:28

Eva a Vašek: posměváčkům se můžou jenom smát...aneb netradiční komentátorská poznámka ZSBROKU...

Eva a Vašek – fenomenální dvojice hudebníků, ze kterých si (zvláště mladí) tropí nanejvýš žerty. Ve skutečnosti jsou ti dva naprosto bravurní obchodníci. Objevili díru na trhu jako hrom. Nikdo se totiž nezajímal o lidi nad 50 let. A to je přitom obrovská skupina lidí, která má také své hudební potřeby.

Jejich jistá usedlost a nemodernost je mistrně budovanou obchodní značkou. Ti dva jsou mimořádně chytří a úspěšní a plným právem.

Mají takové výdělky, o kterých se jejich mnohým povýšeneckým a často neschopným kritikům ani nezdá - jsou milionáři. Správně říkají, že vnímání hudby se mění i s věkem a že jejich ladění může mnohým doslova fyzicky pomáhat. Vždyť hlas Evy může u někoho působit přímo terapeuticky. (Na rozdíl od těch „up to date“ metalových řezničin a bucharů).

Jak – s úsměvem – říká Petr Novotný: „Prodej jejich CDéček je možná tak vysoký i proto, že jejich posluchači neumějí vypalovat…“ZSBROK tím ve své netradiční komentátorské poznámce nehodnotí ani tak jejich hudbu, ale spíše míru jejich profesionality a ta tu prostě je.

-dp-

Ukázka jejich hudby...

Fotogalerie:

Známé duo Eva a Vašek
 
eu
eu
powered by

Radek Vala - Tvorba WWW stránek

 2006-2020