3.10.2008 00:03

7.A jásá! Internet máme doma už úplně všichni!

net00007_380

7.A má od 16. září 2008 zajímavé prvenství. Jako první třída na škole dosáhla při 25 žácích úplné pokrytí internetem. Doma ho mají už úplně všichni.

Ale ani v jiných třídách to není špatné, obecně platí, že  těch, co internet nemají doma, je výrazně méně, než těch, kteří tu možnost mají. Lidí bez internetu je menšina.

Naše škola vůbec je na tom velice dobře (z hlediska internetu v domácnostech). Odhadujeme, že to bude
v průměru k 90% všech dětí. Zbývající mají přístup na internet v práci, takže těch, kteří jsou mimo síť, je opravdu jen zanedbatelný zlomek.

Internet u nás je už úplná samozřejmost.

Jedním z faktorů, který (mimo jiné) míru vybavenosti domácností internetem akceleroval, je bezpochyby expandující ZSBROK.

ZSBROK je dnes už informační dálnicí, webovým velkoměstem - zkrátka nezbytností.

Internet je dnes stejně důležitý jako aktovka
či učebnice.

Mgr. David Pizur,