2.12.2007 00:00

Netradiční soutěže školní družiny

V netradičních sportovních disciplínách si žáci 2. tříd zazávodili ve středu 28.11.2007.

hasii_a_sport.odpoledne_041_380
Akci organizovala školní družina pod vedením paní vychovatelky Zdeny Lukeštíkové, za vydatné pomoci třídních učitelů – p. uč. Irina Křenkové a Jiřího Schneidera. Jako rozhodčí jednotlivých soutěží si moc dobře vedli žáci 7.A a to: Tom, Jana, Izabela, Paťa, Kuba, Aneta a Anežka.

Žáci závodili celkem v 16ti disciplínách. Např. přetahování lana, prolézání strašecím pytlem, běh „siamských dvojčat“, běh poslepu mezi kuželkami, „kohoutí zápasy“, podbíhání lana, přenášení míčků na lžičce, silácká „páka“, střelba na branku, chůze po papíru a jiné.

hasii_a_sport.odpoledne_071_380
Nálada byla výborná a dětem se dařilo sbírat lístečky za vítězství. Odměna byla sladká, ale nejdůležitější bylo, že jsme si prima zasportovali.

Zdena Lukeštíková, vedoucí školní družiny

Fotogalerie: