15.9.2007 10:21

Natáčela u nás Česká televize! Konference, pořádaná na naší škole, hostila podnikatele a odborníky na cestovní ruch

Starostové obcí Bruntálska, podnikatelé v cestovním ruchu i další odborníci v této oblasti z Moravskoslezského a Olomouckého kraje se dne 14. září 2007 sjeli do Bruntálu. Přijali tak pozvání Ostravské Vysoké školy podnikání, která zde ve spolupráci s místním úřadem práce uspořádala konferenci k projektu“ Rozvoj podnikání v cestovním ruchu.“

„Cílem konference je především vzájemná výměna informací a názorů o přínosech projektu pro Bruntálsko, rozproudění diskuse o problematice cestovního ruchu v této lokalitě a o možnosti navázání vzájemné spolupráce všech zúčastněných subjektů, tedy odborníků, podnikatelů a obcí „ uvedla k projektu jeho autorka a manažerka RNDr. Jitka Kunčarová

Na konferenci byli pozváni také budoucí posluchači stejnojmenných kurzů, jejichž bezplatní výuka bude zahájena na Základní škole Okružní v Bruntále již příští týden.

Do kurzů se mohli a stále ještě mohou přihlásit všichni, kteří chtějí začít podnikat nebo již podnikají v oblasti cestovního ruchu , na stupni jejich dosaženého vzdělání přitom nezáleží. Výuka v kurzech je zaměřena na řízení podniků v oblasti stravovacích a ubytovacích služeb , tvorbu a marketing produktů cestovního ruchu či přípravu projektů v této oblasti.

Mgr. Lada Dobrovolná - PR manažerka projektu

dobrovolna.lada@seznam.cz

Zde přinášíme několik videoukázek z konference:

z projevů na konferenci č. 1
z projevů na konferenci č. 2
Česká televize natáčí reportáž č. 1
Česká televize natáčí reportáž č. 2

Dívejte se na REPORT České televize v pondělí 17.9.2007 v 18:00 hod. Právě v tom čase budou vysílat reportáž z této akce.

Fotogalerie:

Jsme školou, jež zvládne i náročné a prestižní akce...Hostem byl i starosta města Bruntálu pan Ing. Leoš GregovskýKonferenci příjemně moderovala paní Lada Dobrovolná, dřívější reportérka České televizeÚčasten byl i místostarosta města Bruntálu pan JUDr. Vilém UrbišNaši hosté hlady rozhodně netrpěli...Účastníci diskutovali v samostatných sekcích...Hovoří ředitel Úřadu práce v Bruntále pan Mgr. Milan Horna