4.7.2014 08:30

Před vysvědčením na florbal…

dsc_5471_380_01

ZŠ Okružní uspořádala v úterý 17.6.2014 florbalový turnaj Před vysvědčením na florbal, na který získala finanční podporu z grantu města Bruntál. Turnaj se konal ve dvou kategoriích, nejprve se utkaly proti sobě týmy prvního stupně, druhou kategorii tvořila družstva žáků šestých a sedmých tříd. Turnaje prvního stupně se zúčastnily týmy z Okružní, Jesenické, Břidličné a Karlovic. Svou suverénní sezónu bez porážky završila tímto turnajem ZŠ Okružní a ve složení Zatloukal, Lang, Venera, Župka, Žatka a Valentr porazila své soupeře a zvítězila v prvním ročníku Před vysvědčením na florbal. Na druhém místě skončila Břidličná, třetí pak Jesenická a čtvrtý byl tým Karlovic. Turnaj žáků šestých a sedmých tříd vyhrála po nájezdech ZŠ Cihelní, tým Petrina se umístil na druhém místě, třetí skončilo družstvo ZŠ Okružní, Jesenická byla čtvrtá. Turnaj v obou kategoriích nabídl pěknou podívanou, plnou pohledných akcí a krásných gólů. Děkujeme městu Bruntál za podporu a těšíme se na druhý ročník na konci příštího školního roku!

Petr Zatloukal, ZŠ Bruntál, Okružní 38

Fotogalerie: