11.6.2013 00:02

Stříbro v turnaji mladších žáků!

dsc_1228__kopie_380

V pátek 17.5.2013 pořádala naše základní škola
florbalový turnaj žáků prvního stupně. Tělocvična se proměnila ve florbalovou arénu, ve které se utkalo sedm týmů základních škol z Bruntálu a okolí. Hrálo se systémem každý s každým, fandící publikum mohlo tedy vidět celkem 21 napínavých utkání.

Náš florbaltým přehrál v úvodním utkání ZŠ Karlovice 2:0, pak jsme remizovali se ZŠ Petrin 1:1. Ve třetím utkání jsme prohráli s Břidličnou 0:1 a moc důvodů k radosti jsme neměli.

Chyběl nám střelec, nevyužívali jsme šance, do kterých jsme se dostávali. Naštěstí nás „nakopl“ bojovný a parádní výkon proti ZŠ Jesenická (0:0), který jsme udrželi i proti ZŠ Andělská Hora (3:0) a ZŠ Zátor (2:1).  V turnaji sedmi škol jsme tedy s osmi body nakonec obsadili velmi pěkné druhé místo!

Vyhrálo družstvo z Jesenické, bronz si odvezla ZŠ Zátor. Naši školu reprezentovali: Honza Duhajský (3 góly), Viky Zatloukal (2), Kuba Varecha (2), Matěj Žatka (1), Kuba Lang, Ondra Černík a Peťa Helembai. Děkujeme panu Baluškovi (ELAP v.d.) za sponzorství a za pomoc  panu Langovi.

Další fotky tady...

Fotogalerie: