1.5.2012 10:10

ČEZ STREET HOCKEY 2012 – velké finále…

dsc_1112_380
Ve čtvrtek 26.4.2012 jsme jeli bojovat do Ostravy, kde se v ČEZ aréně konalo velké finále letošního ČEZ STREET HOCKEY.

dsc_1114_380
Aréna byla rozdělena na čtyři hřiště, na kterých se postupně střetlo celkem 64 týmů, které postoupily ze základních oblastních kol. První  vyřazovací kolo finále jsme úspěšně vyhráli 1:0 a díky trefě Jindry Bílky jsme přešli přes ZŠ Třinec.

dsc_1116_380

Ve druhém kole nás i přes bojovný výkon vyřadila z dalších bojů ZŠ Kopřivnice, která se nakonec stala celkovým vítězem letošního ročníku.

dsc_1122_380
Hrát v ČEZ aréně byl velký zážitek a letošní účast v ČEZ STREET HOCKEY považujeme za úspěšnou. Naši školu v turnaji reprezentovali: Jindra Bílka, Matěj Žiška, Lukáš Hynek, Peťa Skopalík, Matěj Goněc a Niky Oláh.