14.9.2009 00:14

4. ročník Orientačního běhu v přírodě...

img_6690_380

Ve středu 9. září 2009 se všichni žáci 1. stupně zúčastnili v pořadí již 4. ročníku Orientačního běhu v přírodě, který se uskutečnil opět v prostoru Bruntálského lesa a jeho bezprostředním okolí.

img_6691_380_01

 

Žáci 1. ročníku se na vyznačenou trať s připravenými úkoly z oblasti vlastivědy a přírodovědy Bruntálska vydali v doprovodu svých třídních učitelek, aby se s tratí seznámili.

 

img_6697_380 

Žáci 2. – 5. ročníku závodili ve 3 – 5 členných družstvech, přičemž jim byl měřen čas a kontrolováno správné splnění jednotlivých úkolů. Za nesprávné odpovědi byly pak k výslednému času přičítány trestné minuty.  

img_6700_380

Velkou pomocí závodícím dětem na trati byli vybraní žáci z devátých tříd, kteří celkem v devíti hlídkách usměrňovali jejich běh a dohlíželi na plnění úkolů na celkem pěti stanovištích.

 

img_6701_380 

K dobrému průběhu celé sportovní akce přispělo i nádherné počasí, které spíše připomínalo horké letní dny, než blížící se podzim. 

 

img_6702_380 

Děkuji všem kolegům z 1. stupně, paním vychovatelkám, jmenovaným žákům devátých tříd a především závodníkům, kteří se závodu zúčastnili.

Stejně tak děkuji i panu učiteli Jiřímu Zaoralovi za příkladnou pomoc při organizaci celé akce a těším se na další ročník závodu.

Mgr. Jiří Schneider, vedoucí závodu

img_6725_380 

 

Výsledky závodu v jednotlivých ročnících:

 

2. ročník:

 

  1. místo: Viktorie Jurovicová, Ivana Pavelková, Petra Holečková, Viktorie Machová
  2. místo: Nikola Čecháková, Jiří Šalajka, Eva Koňaříková, Aneta Brožová
  3. místo: Tomáš Svoboda, Martin Groda, Irena Hessová, Adriana Smetanová
 orienta269n_b283h_v_p345rod_283_001_380_01
3. ročník:

  1. místo: Adéla Brenkusová, Jana Ovšáková, Petr Rys
  2. místo: Jakub Brázdil, Dušan Konečný, Klára Janků, Veronika Čonková
  3. místo:  Bartoloměj Bachura, Dalibor Procházka, Sebastian Ráček, Aneta Hurajtová
orienta269n_b283h_v_p345rod_283_002_380 
4. ročník:

  1. místo: Tomáš Petr, Jan Bebek, Adam Hlávka, Aneta Kupčáková
  2. místo: Jakub Rončák, Pavel Červeňák, Jitka Rozkošná, Daniela Martínková
  3. místo: Tobiáš Nevřiva, Matěj Žiška, Barbora Růžičková, Jana Baranová
orienta269n_b283h_v_p345rod_283_005_380 
5. ročník:

1. místo: Martin Buček, Daniel Andreovský, Lukáš Hynek, Robert Beck
2. místo: David Kupka, Jana Červenková, Simona Varechová, Kristýna Langová,
Amálie Malovaná
3. místo: Dominik Ligurský, Ondřej Jaroš, Ondřej Hrabina, Jonáš Novák 

orienta269n_b283h_v_p345rod_283_007_380

orienta269n_b283h_v_p345rod_283_008_380 

orienta269n_b283h_v_p345rod_283_009_380

orienta269n_b283h_v_p345rod_283_011_380

orienta269n_b283h_v_p345rod_283_015_380

orienta269n_b283h_v_p345rod_283_020_380


VIDEO ZE ZÁVODU

Fotogalerie:

 
eu
eu
powered by

Radek Vala - Tvorba WWW stránek

 2006-2019