Ředitelské volno

Bez názvu-1

Vážení rodiče, po náročnějších jednáních s firmami a se zřizovatelem školy (Město Bruntál) jsem nucen vyhlásit na poslední červnový týden tzv. ředitelské volno.

Důvodem je generální oprava rozvodů vody ve škole, kterou firma zahájí v sobotu 24. června 2017. Od tohoto dne bude celá škola bez dodávky vody a tedy mimo provoz (vč. jídelny, družiny, tělocvičen…). Některé práce zahájíme už v průběhu června – to však bude o víkendech a provozu školy ani bezpečnosti dětí se to nedotkne. Až v průběhu srpna po obnovení dodávky vody zahájíme generální úklid, malování a další „běžné“ prázdninové činnosti.
Vysvědčení bude většině tříd vydáno v pátek 23. června 2017, posledním třídám (nejstarší žáci) bude vysvědčení vydáno v pondělí 26.6.2017, ale už v náhradních prostorách. O všem budete informováni.
Chápu, že někteří rodiče by mohli mít problém s hlídáním dětí v posledním červnovém týdnu. Pro tyto děti připravujeme ve spolupráci se SVČ Bruntál něco jako „příměstský tábor“. Jsme připraveni zajistit pro děti program od 07:00 do 16:00 (dle domluvy snad i delší). Rodiče budou pobyt hradit; jde však jen o stravné, příp. vstupné nebo jízdné, pojedou-li děti na výlet. Na programu a pedag. dohledu se budou podílet i pedag. pracovníci naší školy. Zájem o účast na tomto „táboře“ sdělte prosím co nejdříve třídním učitelům i s případnými podrobnostmi, požadavky. V případě potřeby mne neváhejte kontaktovat.
Přeji pohodový víkend!
Sekanina Leoš, 19.05.2017