Příjemné sportovní odpoledne

strávili naši žáci ze školní družiny ve škole v Karlovicích.

Nejdříve zápolili v tělocvičně v sálové kopané. Vydatně je povzbuzovala děvčata s třepetalkami. Naši kluci bojovali statečně a vyhráli 6 : 1. První gól však dostali od karlovických kluků, což si nenechali líbit a pak už stříleli jen na jejich branku.

V přestávce zacvičila všem účastníkům naše výborná gymnastka Simonka. Na závěr utkání dostali všichni hráči diplom a pěkné odměny, které věnovala ZŠ Karlovice. My jsme dětem předali „cenu útěchy“ v podobě sálového míče.
Domluvili jsme si další společnou akci, která se bude konat u nás ve škole. Pozvali jsme je na vánoční vybíjenou a jarmark. Už teď se na děti z Karlovic moc těšíme.
Děkujeme paní vychovatelce Martínkové a panu řediteli za milé přijetí, prohlídku školy a ceny. Naší paní učitelce Kerhartové děkujeme za spravedlivé odpískání celého zápasu a za to, že nám věnovala svůj volný čas.