Před vysvědčením na florbal III

ZŠ Bruntál, Okružní 38 uspořádala v pondělí 20. června 2016 již třetí ročník oblíbeného florbalového turnaje.

Výstřižek

Před vysvědčením na florbal, na který škola získala finanční podporu z grantu Města Bruntál. Turnaj byl rozdělen do dvou věkových kategorií. Nejdříve odehráli svůj turnaj žáci prvního stupně. Tohoto turnaje se zúčastnily týmy Okružní A, Okružní B, Petrina, Jesenické a Cihelní. Náš tým A (Zatloukal, Leja, Jendrišák, Turták, Panyla) se bohužel nepotkal s nejlepší formou a na turnaji obsadil až čtvrté místo, když se mu nepodařilo navázat na loňské celkové vítězství. Na pátém místě pak skončil náš tým B (Gebauer, Dvorská, Šimončík, Šamánek, Štěpanovský, Havránek a Zlámal), který byl složený ze začínajících „florbalistů“ našeho zájmového útvaru, kteří si podobnou soutěž vyzkoušeli teprve poprvé. Turnaj žáků prvního stupně ovládla ZŠ Jesenická. Vítězství v turnaji jsme se dočkali od našeho týmu složeného z žáků šestých a sedmých tříd (Župka, Sýkora, Duhajský, Buchtela, Valentr, Hloušek), který postupně porazil všechny soupeře a stejně jako vloni v turnaji zvítězil. Nejprve zcela jednoznačně přehrál ZŠ Petrin 11:1, pak ZŠ Jesenickou 4:2 a stejným výsledkem v posledním zápase přehrál ZŠ Břidličnou. Vítězům blahopřejeme!
Turnaj v obou kategoriích nabídl pěknou podívanou, plnou pohledných akcí a krásných gólů. Děkujeme městu Bruntál za podporu a těšíme se na čtvrtý ročník na konci příštího školního roku!

32