Podzimní výlet do Nových Heřminov

Část podzimních prázdnin jsme si s dětmi ve IV. oddělení školní družinky náležitě užili.

Vyrazili jsme společně na výlet do Nových Heřminov, kde na nás čekala spousta zábavy, nevšedních zážitků, dobrodružství, zábavy, ale také chvilky napětí.

V brzkých ranních hodinách jsme se setkali u školy. Odtud jsme vyrazili na vlakové nádraží. Usadili jsme se ve vlaku a pokračovali směrem na Milotice. Poté jsme absolvovali cestu pěšky až na místečko, které už někteří dobře znali.

Na chaloupce v Nových Heřminovech už bylo vše důkladně připraveno. Čekal nás horký čaj a roztopená kamna. 🙂 Malinko jsme se ohřáli, odložili si nepotřebné věci a vyrazili na výšlap. Cestou jsme plnili spoustu zajímavých úkolů a hledali ukryté poklady.

Po návratu zpět nás čekal táborák, oběd výběrem ze dvou jídel, soutěže, hry, šipky, hledání ukrytých lesních zvířátek, prohlídka bunkrů, lampiónový průvod, vydlabávání dýní, ale také práce se dřevem a jinými rozličnými materiály.

Ve večerních hodinách jsme se pak spokojeni a unaveni vrátili zpět domů. Moc děkujeme rodičům Honzíka Kaluži za zprostředkování oběda, Mgr. Petru Byrtusovi ze Zelené lékárny za sponzorský dar dětem a všem dalším pomocníkům za vydařenou, nevšední akci 🙂

Iveta Radílková Kašpaříková