Obhájili jsme vítězství

Okresní florbalová liga žáků okresu Bruntál 2014/2015

V tomto školním roce se uskutečnil již 5. ročník Okresní florbalové ligy žáků 2. stupně okresu Bruntál, který organizačně zajišťuje ZŠ Karlovice, pod taktovkou Honzy Czasche, za což mu patří velké dík! Ve spolupráci s celkem 8-mi školami jsme uspořádali 6 turnajů a každý chtěl dosáhnout na co nejlepší umístění.

Po loňské premiéře, kdy jsme ligu vyhráli, jsme chtěli v takřka totožné sestavě předvést co nejlepší výsledek i v letošním ročníku. V jednotlivých turnajích se utkala družstva základních škol z Karlovic, Vrbna pod Pradědem, Andělské Hory, Rýmařova, Břidličné, Města Albrechtic a dvě základní školy z Bruntálu, Jesenická a Okružní.

Výsledky a fotografie z jednotlivých turnajů můžete podrobně prostudovat na webové stránce ligy:

www.oflz.estranky.cz

Po závěrečném turnaji, který se uskutečnil na ZŠ Jesenická, jsme udrželi náskok z předchozích turnajů a obhájili tak celkové vítězství. Druhý rok nám tedy náleží krásný putovní pohár, který je možné zahlédnout ve vitrínce v prostoru chodby u ředitelny.

Na školu reprezentovali:

– Matěj Župka, René Szczurek z VI.A

– Jan Duhajský, Matěj Žatka z VI.B

– Jiří Strapek, Petr Mlček z VIII.A

– Dalimil Chylík, Nicolas Oláh, Patrik Žmolík z VIII.B

– Tomáš Petr, Jakub Rončák, Dominik Typlt z IX.A

– Jindřich Bílka, Nikolas Gerhard Czasch, Matěj Žiška, Jakub Pavela z IX.B

Vedoucí družstva Jiří Zaoral

IMG_0721
IMG_0751
IMG_0764