Michalův neuvěřitelný zápas s rybou

Podívejte se na opravdový lov Michala z VIII.A

Ve středu 25. 2. 2015 navštívil Michael Daněk prodejnu rybářských potřeb v Bruntále. A i když ryby máte rádi nebo ne, pojďte se s námi třeba jen pozastavit v tom všem shonu a alespoň se něco dozvědět ze soukromí místního rybáře.

DSC00291

Naší zvědavostí bylo si promluvit se zkušeným mladým rybářem, jak se dostal původně k rybařině a jak ho to baví. Dozvěděli jsme se, jak se dostat k rybařině a co dělat pro to, abychom byli i my úspěšnými rybáři.

DSC00294

Víme, kam Michael chodí nakupovat a kde nám prodejce rybářských potřeb velmi dobře a ochotně poradí s výběrem pro začátečníky, ať už je to od nástrahy přes nějaká olůvka, krmítka až po pruty.

DSC00295
Prodavač je velmi ochotný a loajální ke každému rybáři, jak jsme se od Michala dozvěděli. V tomto rozhovoru se dozvíte, jak bývalý žák Základní školy Bruntál, Okružní 38 Aleš Mališ provedl s Michalem rozhovor v rybářské prodejně v Bruntále, a dozvíte se, jak Michael dostal k rybařině a dozvíme se i nějaké různé novinky z okruhu rybaření, ať už jsou to nějaké nástrahy, tak se dozvíme jak i postupovat když jsme úplný začátečníci.

DSC00296

Ve videu účinkovali Aleš Mališ a Michael z VIII.A.
Místo natáčení rybářské potřeby U Žabáka.

Autorem textu je Aleš Mališ

DSC00297

DSC00298

DSC00299