Jak se dařilo našim florbalistům

V letošním školním roce pořádala naše škola již šestý ročník Florbalové ligy žáků 1. stupně ZŠ. Liga měla celkem šest kol a školní týmy (Okružní, Petrin, Cihelní, Jesenická, Břidličná a Morávka) sbíraly body do průběžné tabulky.

Dne 10. června 2019 se v naší tělocvičně odehrálo poslední kolo a bylo zajímavé sledovat týmy na prvních čtyřech místech, neboť první a druhý tým průběžné tabulky měly mezi sebou pouze 3 body rozdíl a o třetím místě také nebylo ještě rozhodnuto. Rozuzlení tedy přinesly boje až v posledním turnaji. Nicméně vedoucí tým soutěže ZŠ Břidličná si titul nenechala vzít, během celé soutěže (30 zápasů) přišla o pouhých 9 bodů a i poslední turnaj zcela ovládla a zaslouženě získala druhý titul v řadě. Gratulujeme!

Náš florbalový tým ve složení (Štěpán Brenkus, Vojta Brenkus, Martin Dembovský, Šimon Gade, David Buchtela, Tomáš Hurajt, Erik Šuta, Jakub Meca, Adam Šprtel, David Kolečkář, Robik Ozorovský) nakonec skončil na krásném třetím místě.

Za podporu děkujeme: Občanské sdružení Čtverka, výroba ponožek Northman Bruntál, pila Valšov, sklenářství Entner