Halloweenské hemžení strašidel

HA

Předvečer Svátku všech svatých se již tradičně stal příležitostí pro uspořádání pořádné párty, a to nejenom v USA, kde má tenhle svátek kořeny, ale všude po světě. Nemohli jsme zůstat pozadu.

Bez názvu-2

Méně otrlé povahy v tento den nejspíš bojovaly s touhou vzít nohy na ramena. Není divu. Školními chodbami se toulal přízrak mrtvé jeptišky, bludné postavy se zjizvenými tvářemi naháněly hrůzu každému, kdo na ně jenom pohlédl. Samotný Frankenstein by se mohl inspirovat zipem sešitými obličeji našich holek, smrtka s kosou se procházela chodbami jako memento mori a v lavici na vás místo spolužáka čekala mumie. Třešnička na dortu v podobě pavoučích lízátek prostě neměla chybu!

Školská rada, na jejíž návrh se školní Halloween pořádal, rozpoutala v naší škole hemžení strašidel a my jí za to děkujeme. Byl to skvělý nápad, úžasný den a jedinečná atmosféra. Velký dík samozřejmě patří všem žákům a učitelům, kteří se akce účastnili, stejně tak jako maminkám, tatínkům, sourozencům a příbuzným, kteří dětem pomáhali s kostýmy, doplňky a maskami. Černé pláště, čarodějnické klobouky, krajkové rukavičky, tajemné závoje, hororové masky a paruky nás děsily až do morku kostí. Zkrátka halloween jak má být!

PS:

Halloweenské pečení IX.B

Dne 1. listopadu 2019 třída 9.B společně s třídní paní učitelkou Hanou Strohnerovou pekla sušenky a muffiny na téma Halloween. Muffiny následně nazdobili tak, aby vypadaly jako „hrobečky“ a sušenky už každý nazdobil tak nějak podle sebe :D. Zde jsou výsledky. (Sára Kohanyi, IX.B)