Florbalová liga začala!

Ve   středu 12. října 2016 začal prvním turnajem již čtvrtý ročník Florbalové ligy žáků 1. stupně ZŠ, který organizuje naše škola.

V letošním školním roce bude mít liga celkem 7 kol a je do ní přihlášeno 6 škol – Okružní, Jesenická, Cihelní, Petrin, Morávka a Rýmařovská. Hraje se systémem každý s každým a jeden zápas trvá 9 minut. První turnaj se odehrál v tělocvičně ZŠ Okružní a nabídl několik pohledných akcí a spoustu gólů – celkem 107, z toho Jesenická jich nastřílela 41. Tým ZŠ Jesenické se také po všech vyhraných zápasech dostal s 15 body do čela průběžné tabulky, hráčskou tabulku vede s 26 body Timy Vlach (Jesenická). Družstvo naší školy (Leja, Jendrišák, Turták, Langová, Šamánek, Zlámal a Diviš) je po prvním turnaji se 6 body až na 4. místě. Druhé kolo se odehraje zřejmě 9. listopadu na Jesenické, doufejme, že se nám povede líp a bodovou ztrátu doženeme. Držte nám palce! 🙂

Pořadí hráčů
Pořadí týmů
Tabulka prvního kola