Florbalová liga má za sebou 4 roky

V letošním školním roce pořádala ZŠ Okružní čtvrtý ročník Florbalové ligy žáků prvního stupně, kterého se kromě pořádající školy zúčastnily ZŠ Jesenická, Petrin, Cihelní, Rýmařovská a Malá Morávka.

Školní týmy se sešly během školního roku celkem na sedmi turnajích, kde se hrálo systémem každý s každým deset minut. Družstva sbírala do průběžné tabulky za vítězství 3 body, 2 body za vítězství na nájezdy po nerozhodném zápase a 1 bod za remízu. Letošní čtvrtý ročník zcela jednoznačně vyhrál tým ZŠ Jesenické, který nasbíral 96 bodů. Na druhém místě skončil se 75 body tým ZŠ Cihelní. Mezi Okružní a Petrinem se rozhodovalo do posledního zápasu, kdo obsadí třetí místo. Šťastnějším byl na konci ligy tým z Petrina se 64 body. Nejužitečnějším hráčem ligy byl vyhlášen Tim Vlach (Jesenická), který nasbíral 137 bodů za 61 gólů a 76 asistencí.

Okružní reprezentovali: Filip Leja (5.B), Alex Šprtel (5.B), Kuba Zlámal (5.B), Damián Turták (5.B), Honza Ozorovský (5.B), Venda Langová (5.B), Viktor Diviš (5.A), Šimon Gebauer (4.A), Gaston Havránek (4.A), David Buchtela (2.B)

Pořadí hráčů po 7. kole
Pořadí týmů po 7. kole